Instagram

Jeśli korzystasz z Instagrama to z pewnością wiesz, iż jest to platforma skupiona głównie na udostępnianiu obrazów, prawda? Oczywiście nie mówimy, że nie można udostępnić treści, ale bez pliku graficznego - zdjęcia lub innego obrazu - na Instagramie nie można zamieścić posta. W związku z tym bez jakiegokolwiek obrazu trudno cokolwiek zdziałać na tej platformie, a jest to platforma z dużym potencjałem - również marketingowym i reklamowym - ze względu na popularność i dość szeroki zasięg. Dlatego też warto zainteresować się projektowaniem graficznym na potrzeby Instagrama.

Ale po co? Przecież mogę zrobić zdjęcie - tak możesz sobie pomyśleć. I prawda, zdjęcie możesz zrobić - tak jak każdy. Jednakże aby zdobyć popularność trzeba czymś się wyróżnić i może to być chociażby przemyślany projekt graficzny, który stanie się oprawą dla Twojego zdjęcia. Oprócz zdjęć możesz zamieszczać także ciekawe infografiki, które też lepiej przygotować w sposób profesjonalny. Ponadto zdjęcia nie zawsze się udają i miewają skazy lub artefakty, które dzięki odpowiednim umiejętnościom graficznym można zniwelować, a samo zdjęcie również nieco upiększyć kolorystycznie.

Oczywiście nie każdy musi znać się na grafice komputerowej i nie każdy musi obrabiać zdjęcia, ale zapewne wielu chciałoby coś poprawić w swoich publikacjach na Instagram. Dzięki naszemu sklepowi z usługami graficznymi możesz bez większego problemu zakupić usługi graficzne dzięki którym będziesz mógł ulepszyć swoje posty na Instagramie. Oto jakie usługi i projekty graficzne możemy dla Ciebie wykonać na potrzeby platformy Instagram:

  • Infografiki na Instagram
  • Instastory
  • Obróbka zdjęć na Instagram
  • Post graficzny na Instagram
  • Post konkursowy na Instagram
  • Post na Instagram
  • Post promocyjny na Instagram

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry