Notesy

Notes lub też notatnik jest plikiem zszytych kartek, który zazwyczaj służy zapisywaniu notatek. Jest to bardzo prosta rzecz na której prezencję możemy nawet nie zwracać uwagi, ale również tutaj, jeśli rozpatrujemy przypadek notesu firmowego - przemyślany i atrakcyjny projekt graficzny może skutecznie przyciągnąć uwagę ludzi, którzy mogą zechcieć dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty.

Prosty notes może pełnić funkcję reklamową również jako gadżet, który przekażemy naszym pracownikom, klientom lub firmom z którymi współpracujemy. 

Trochę osobną kategorią są notesy kelnerskie, które obligatoryjnie powinny być spójne z wizją i identyfikacją graficzną lokalu gastronomicznego w którym są używane.

Nasz sklep z usługami graficznymi oferuje usługę zaprojektowania takich notesów jak notes firmowy, czy notes kelnerski, dlatego też jeśli poszukujesz kogoś kto zaprojektuje dla Ciebie taki notes to nie musisz już dalej szukać. Oferujemy profesjonalne usługi graficzne na najwyższym poziomie w dobrej cenie z których z pewnością będziesz zadowolony.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry